نتایج جستجو برای عبارت :

نازی چت | ادرس جدید نازی چت

به کانال اپارات من سر بزنید و دنبال کنید و لایک کنید . مود های جی تی ای 5
، مپ های ماین کرافت ، فیلم های خنده دار و غیره . لینک دانلود مپ ها و
مود ها رو هم میزارم . قبل از گذاشتن مد و مپ هم اونو امتحان میکنم . ادرس :
aparat.com/video2movie این ادرس رو سرچ کنید میاره .
چت روم نازی چت از چت روم های قدیمی ایران با ادرس جدید زیر به فعالیت خود ادامه داد لینک زیر ادرس جدید نازی چت میباشد
نازی چت
نازی چت از قدیم یکی از چت روم های بزرگ فارسی بوده و اکنون با تعویض ادرس های مکرر با ادرس اصلی و همیشگی به فعالیت خود ادامه میدهد .
اکنون این چت روم بزرگ دارای امکانات پیشرفته و حرفه ای است که شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر وارد نازی چت ادرس جدید شوید

نازی چت جدید , نازی چت پندار چت فارسی , ورود به نازی چت , وبلا
گل چت
گل چت با ادرس جدید با مدیریت تارکان دوباره راه اندازی شد کاربران قدیمی چت روم گل میتوانند با کلیک برروی تصویر زیر وارد گل چت اصلی شوند .
چت روم
چت روم بزرگ گل چت با ادرس جدید golchat.xyz با سرور جدید و پیشرفته ترین امکانات با کاربران آنلاین بالا پذیرای کاربران ایرانی است .
دوستان عزیز قدیمی و کاربران ثابت گل چت میتوانند با ادرس بالا وارد چت روم شوند .
اتاق گفتگو , گل چت اصلی , گل چت قدیمی , روم گل , گلچت , گل چت با مدیریت تارکان
گل چت از قدیم برای هم

,آدرس جدید ترک دی ال,ادرس جدید سایت 1448,آدرس جدید TurkDl,ادرس جدید سایت تصویرفا ,آدرس جدید سایت مووی باز ,آدرس جدید سایت  نیم فیلم,ادرس جدید سایت ,آدرس جدید Bia2movies,ادرس جدید Bia2movies Site,آدرس جدید سایت Bia2movies,آدرس جدید سایت Bia2movies 2 Net, 

جهت ورود به سایت کلیک کنید
مدتی میشه که مسئول پخش پیتزا برای یک پیتزا فروشی محلی شدم. شاید یک هفته باشه، تو این یک هفته رئیسم اونقدر منو ترسونده از اینکه هیچوقت نباید پیتزاهارو برگردونم و باید هرطور شده سفارشو به مشتری برسونم. این شده برام کابوس و از اونجایی که به این کار نیاز دارم حتی مجبورم تا شب بمونم و پیتزا برسونم! امشب یک ادرس دیگه دارم. سوار موتور شدم و پیتزاهارو گذاشتم پشت موتور و به سمت ادرس رفتم. دیگه تقریبا داشتم از شهر دور میشدم اما مهم نبود تا اینکه به ادرس
استودیو عصر جدید کجاست ادرس استودیو مسابقه عصر جدید کجاست تصویربرداری برنامه عصر جدید ادرس دقیق استودیو عصر جدید 
استودیو عصر جدید کجاست
اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی که از شبکه سه پخش می شود.
چند روزی این ادرس ماموکا به ادرس عزیز پیوندها گره خورده بود. درواقع دامنه نازنین جدیدم را انداخته بودند در زباله دانی و مسدود کرده بودند. اعتراض کردم. جوابی نگرفتم. فعلا برگشتم به همان دامنه قبلی تا ببینم ماجرا بر سر کدام نطق غرا من است که محتوای ناپسند داشته!
حل مسعله اول اویلر با جاوااسکیپت:
در اموزش قبل همین مسعله را با پایتون اموزش داده بودیم ....
ولی این سری با جاوااسکیپت حل می کنیم....
ادرس انگلیسی در سایت اویلر: http://projecteuler.net/problem=1
ادرس فارسی در وبلاگ اویلر فارسی : http://persianeuler.blogfa.com/post/2
برای دیدن این اموزش در اپارات و ادرس : https://www.aparat.com/v/qxYAR می توانید تماشا کنید...
حل مسعله اول اویلر با جاوااسکیپت:
در اموزش قبل همین مسعله را با پایتون اموزش داده بودیم ....
ولی این سری با جاوااسکیپت حل می کنیم....
ادرس انگلیسی در سایت اویلر: http://projecteuler.net/problem=1
ادرس فارسی در وبلاگ اویلر فارسی : http://persianeuler.blogfa.com/post/2
برای دیدن این اموزش در اپارات و ادرس : https://www.aparat.com/v/qxYAR می توانید تماشا کنید...
باران چت
چت باران جز اولین چتروم فارسی از قدیم یکی از بهترین چت روم فارسی است .
باران چت با ادرس جدید افتتاح شد .
ادرس اصلی باران چت در همین پست قرار داده شده است
برای ورود به باران چت اصلی روی تصویر زیر کلیک کنید
باران چت جدید
ادرس اصلی چتروم باران : برای ورود به باران چت قدیمی و باران چت اصلی روی لینک بالا کلیک کنید .
چتروم باران , باران گپ , نازباران چت , باران چت اصلی , باران چت شلوغ , روم باران , نازنین باران چت , باران چت نازی , میهن باران چت , مهر
بسم الله الرحمن الرحیم
خب سلام دوستان با اموزش اتک دیداس و داس یا همون تکذیب سرور 
در خدمت شما هستم 
این اولین مطلب منه امیدوارم راضی باشین
============================
خب اول cmd یا همون کامند پرامت رو باز کنید و توش بنویسید

ادرس سایتی که میخواین اتک بدین ping
خب حالا به شما یه ادرس(ip) میده مثل این
8.8.8.8
بعد اون ادرسو اینجوری میزنید
ping 8.8.8.8 -t -l 80

خب دوستان من این 8.8.8.8 فرضی زدم
شما ایپی که بهتون دادن رو بزنید
و اینم بگم زیاد دل نبندین بش چون اصلا فایده ای نداره چ
اقا امشب با س جان داریم میریم ببینیم لباس مجلسی خوشگل چی گیرمون میاد 
ادرس لباس فروشی و پارچه فروشی تککککککک میخوام 
معالی اباد و عفیف اباد و ستارخان قطعا میریم و میگردیم.جاهای دیگه مثلا.یه ادرس باشه بهتره تا یه خیابون گشتن خخخخخخ من از خرید خوشم نمیاد :/
 ادرس تلگرامی  تولیدی و پخش گودرزی
https://t.me/pakhshgoodarzy

تولید و پخش انواع پوشاک زنانه و دخترانه 
#عمده #پوشاک #تولیدی
خرید به صورت حضوری و غیر حضوری 

حتی به صورت #نیم جین و #جین 

خارج ازمحدوده طرح ترافیک و زوج و فرد 
تولیدی و پخش گودرزی
09361977965 
33379479 021
گودرزی تولید و پخش پوشاک 
مشاهده ارسال 1 به شماره های 
09368819449 
09361977965 
بارها از تهران به ادرس شهرری جوانمردقصاب خیابان امام خمینی پلاک6 روی نقشه گوگل هم ثبت شده ارسال میشه
سلام به دوستای گل پاتوقی
دوستان وبلاگ مریم جونم به دلایلی که خودشون تو وبلاگ توضیح دادن میتونید برید بخونیداینجا 
ادرسش عوض شده دوستانی که پیج خوشگلشو دنبال میکردن برند ادرس جدیدشو دنبال کنند وکسایی هم که ایشونو نمیشناختند پیشنهاد میکنم حتما به وبلاگش سر بزنید وبلاگش عالیه
دوستای گل ادرس جدیدشم تو پیوندهام هست میتونید از اونجا وارد وبلاگ خوشگلش بشید

مریم عزیزم من میدونم که وبلاگ جدیدت بهتروخوشگلتر از وبلاگ قبلیت میشه من به تواناییات
ساخت اپل آیدی برای کاربران خارج از ایران مطالقا رایگان است، اما طبق سیاست سایت اپل برای ساخت اپل آیدی به یک ادرس در خارج از کشور های تحریم شده مثل ایران نیاز داریم ...، به همین علت در سایت های اپل استور و فروشگاه های گیفت کارت انلاین ، اپل ایدی رو باید خریداری کرد اون هم با ادرس شانسی.
خب ما میتونیم با هزینه بسیار کمتر از سایت های دیگه و با آیدی دلخواه شما براتون حساب اپل آیدی ایجاد کنیم و کل این پروسه فقط 30 دقیقه طول میکشه ، یعنی شما 30 دقیقه بعد
این کرونای لعنتی رو میخوام اینجا ثبت کنم که یادم نره تو چه دورانی بهش دچار شدیم و از کار و زندگی انداختمون
یادمه سال پیش هر روز اینجا مینوشتم و هر روز برای رسیدن به هدفم قوی تر میشدم
توی سال 98 میگفتم اگه حتی یه روز مونده به سال 99 من باشگاهم رو افتتاح میکنم و خدا رو شکر دی ماه به هدفم رسیدم
اما حیف که کرونا از کار بیکارمون کرد
به هر حال من به عنوان یه مربی بدنسازی الان کارای غیرحضوری هم انجام میدم و برنامه تمرینی توی خونه به شاگردایی که میخوان ار
ادرس وبلاگ رو عوض کردم چون یک‌‌سری از دوست‌هام که اینجا بهشون فحش میدادم وبلاگ رو میخوندن و ناراحت میشدن، البته الان دوست نیستیم ولی ناراحتشیون همچنان به من میرسید. حالا  نمیدونم چند درصد من بیشعورم چند درصد اونا((((:

یه دوست دیگه دارم هر روز باید گندهای رابطش رو من جمع کنم، بعد میگه وای عاشق نشو، تو رابطه نرو، هیشکی رو دوست نداشته باش. خب من چجوری باید به حرف تو اعتماد کنم وقتی میبینم نصف مشکلاتت تقصیر خودته. منم خطا دارم ولی دلم میخواد تجر
سلام خدمت همه ای دوستای عزیزی که میخوان وبلاگ خودشون رو به دامنه وصل کنند
خب اول از همه بگیم که اتصال به دامنه یک کار سخت نیست واقعا از بس اسون هست ادم فکر میکنه چییی هست 
بقول گفتنی میخوام امروز ساده برای شما توضیح بدم که چطور میتونین با کمترین هزینه (۴۵۰۰)تومان وبلاگتون رو به دامنه وصل کنید و مثلا بشهyourname.ir
خب ابتدا کمی توضیح بدیم دامنه چی هست!؟
دامنه اسم و ادرس اختیاری است که شما برای نمایش محتوای خودتون انتخاب می کنید و با اون ادرس میان تو
ادرس کانال گلستان چت که با عضو شدن در کانال گلستان چت از ادرس ها و مشکلات گلستان چت با خبر باشید
golestanroom@
با پیوستن به کانال گلستان چت را حمایت کنید

برای ورود به گلستان چت همیشه در گوگل بزنید گلستان چت از گزینه یک  یا دو وارد بشید با تشکر

در صورت هر گونه مشکل به یکی از ایدی های زیر گزارش دهید با تشکر

عیسی===esa9696@
علیرضا===entezar11111@
با عضویت در این سایت و زدن تنها 7 کلیک در روز به ثروت میلیونی و میلیاردی برسید. یرو عضو شو بقیش با من
ادرس لینک زیر رو کافیه کلیک کنی
برو ادرس زیر رو کلیک کن
                                 اینجا کلیک کن
به موفقیت خوش امدی
با من ثروتمند شو دوست من
به ثروت ایمان داشته باش و به خدایی ک انرا خلق کرد
زمانیکه لیست باکس بیش از یک ستون داشته باشد اکسل عرض ستون های لیست باکس را به طور مساوی در نظر می گیرد که ممکن است نیاز ما را براورده نکند(فرض کنید یک ستون نام و یک ستون ادرس است که باید ستون ادرس بزرگتر از ستون نام باشد و...)
برای رفع ان و تنظیم دستی عرض ها از کد در فراخوانی فرم استفاده می شود به شرح زیر
جمع اعداد به اندازه کل عرض لیست باکس محاسبه شود
در این مثال تعداد ستون ها 3 و کل عرض لیست باکس 200می باشد

listbox1.ColumnWidths = "50,50,100"
نقل شده از
https://stackoverflo

سفارشات تهران 
ارسال با پیک : جهت ارسال پیک محصولات مورد علاقه خود را از حد اقل ۳۰ کیلو از محصولات سایت انتخواب کنید . به همراه ادرس به شماره های ارتباط با ما پیامک کنید

هزینه ی پیک و کالا قبل از ارسال جهت هماهنگی به شما اطلاع داده میشود 

سفارشات شهرستان : مشتریان محترم میتوانند لیست محصولات مورد علاقه ی خود به همراه ادرس خود به شماره های زیر پیامک یا واتس اپ یا تلگرام نمایند 
ارسال کالا فقط از موسسه های حمل نقل انجام میشود 
      ۰۹۳۹۴۰۶
در این مطلب باموضوع کسب درامد از کوتاه ساز لینک در خدمت شما هستم.
اول از همه بهتره توضیحی درباره کوتاه ساز لینک بدم
کوتاه ساز لینک به ابزاری گفته میشه که لینک های بلند رو کوتاه میکنه که این لینک ها میتونه ادرس ویدئوهای اپارات باشه یا ادرس یه مطلب از یه سایت باشه یا ادرس دانلود فیلم باشه یا هرچیز دیگه ای
به این لینک دقت کنید
https://codewriter21.blogsky.com/1398/05/06/post-72
لینک بالا خیلی طولانی هست و حفظ کردنش خیلی سخته همچنین اگه این لینک رو نشر بدیم هیچ سودی برا
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز 

افراد زیادی پیام میدن و سوالاتی دارن که در این پست یه این گونه سوالات پاسخ خواهم داد
قیمت شیره وشا در سال 98 چقدر هست ؟
قیمت بستگی به کیفیت وشا دارد ولی حدود کیلویی 100 هزار تومان میباشد باز هم تاکیید میکنم که قیمت بستگی به کیفیت و مقدار وشا دارد و قیمت ذکر شده حدودی میباشد 
آیا شما خرید یا فروش وشا هم انجام میدهید ؟
بله . خرید یا فروش وشا هم انجام میدیم و حداقل وزن برای خرید و فروش 100 کیلو به بالا میباشد لطفا ب
سلام دوستان 
میخایم یه آمار بگیریم ببینیم کدوم شهرا اینترنت دارن 
البته اونایی که دسترسی کلی پیدا کردن دیگ گمون نکن به اینجا سر بزنن 
من خودم دیشب اینترنتم وصل شد دیشب که نه دیروز عصر بود ساعتای پنج شیش تا ساعت دو شب هم وصل بودا ولی ظهر که امتحان کردم دیدم تا باز قطع شده 
ها راستی تا یادم نرفته بگم که من الان بوشهر هستم شما هم بگید از کجایید و آیا اینترنت بین الملی وصل شده یا نه ؟؟
در ضمن یه چیز جالبم پیدا کردم گفتم واستون بزارم 
اگه هنوز قطعه
در این پارت از وبلاگ سعی دارم شما رو با یکی از ابر برنامه ساز های قرن 21 اشنا کنم . غول برنامه سازی که بیشتر برنامه های موجود در گوگل پلی با ان ساخته شده اند ، طبق آمار رسمی سایت بنین المللی اکوپ 19 هزار تا از شبکه های اجتماعی موجود در گوگل پلی با این غول برنامه ساز ساخته شده اند.
گفته می شود که موسس این وبسایت فردی به نام ساتوشی ناکاموتو می باشد (موسس بیت کوین) ، همان طور که بیت کوین در ناشناسی کامل به سر می برد ، مدیر این وبسایت هم در حال حاضر ناشن
در این پارت از وبلاگ سعی دارم شما رو با یکی از ابر برنامه ساز های قرن 21 اشنا کنم . غول برنامه سازی که بیشتر برنامه های موجود در گوگل پلی با ان ساخته شده اند ، طبق آمار رسمی سایت بنین المللی اکوپ 19 هزار تا از شبکه های اجتماعی موجود در گوگل پلی با این غول برنامه ساز ساخته شده اند.
گفته می شود که موسس این وبسایت فردی به نام ساتوشی ناکاموتو می باشد (موسس بیت کوین) ، همان طور که بیت کوین در ناشناسی کامل به سر می برد ، مدیر این وبسایت هم در حال حاضر ناشن
چقدر خسته ممممم....ینی این ترم دیگه راستی راستی دارم له میشم!:-(  توجه کردین چقدر هر ترم برای من دانشگاه و آدماش بدتر و تحمل شون سخت تر میشه؟! خیلی داره بد میگذره احساس میکنم! به معنای واقعی هیچ لذت و خوشی از دوره دانشجویی م ندارم! همه چیز خیلی سطحی و گذرا... و زوووود گذر ه...:-(  ولی این سختی هاش اصن تمومی نداره انگار..هر روز و هر ترم سخت تر!
داشتیم از بیمارستان بر میگشتیم ، تو مسیر ی نفر ی آدرس پرسید ازمون ، من سریع گفتم نمیدونم! نوشین و هدی وایسادن اد
یکی از مسائل کانادا:
میری اداره پست، میری canada post که تقریبا تنها پست کاناداست (کانادا گونه ای از کامیونیزم رو داره و همه چیز دولتیه، و کارتلی مافیایی)
و میگی سریع ترین روش پستی شما چیه؟ و میگن اوکی الان برات به همون روش میفرستیم.
و برگه رو میدن دستت و میبینی دارن با fedex میفرستنش.
و از خودت میپرسی چرا؟ چرا این کشور که دومین کشور وسیع دنیاست حتی یه سیستم پستی درست و حسابی نداره و خودش متوسل میشه به فدکس که مال امریکاس؟

و اگه بخوای چیزی رو با پست ک
ادرس وب سایت : www.rayapaint.comشماره تماس : 09129582808رایا تولید کننده انواع رنگ و آستر و پوشش های صنایع مبلمان و دکوراسیون با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب.جهت دریافت نمایندگی فروش با ما در تماس باشید.
ارسال به سراسر کشور به صورت رایگان و در کوتاه‌ترین زمان
ادرس وب سایت : www.rayapaint.comشماره تماس : 09129582808رایا تولید کننده انواع رنگ و آستر و پوشش های صنایع مبلمان و دکوراسیون با کیفیتی برتر و قیمتی مناسب.جهت دریافت نمایندگی فروش با ما در تماس باشید.
ارسال به سراسر کشور به صورت رایگان و در کوتاه‌ترین زمان
سال 96 بود، خیلی اتفاقی یکی از بچه های کلاسمون متوجه شد من وبلاگ دارم ...  یک عکس به ایمیلم فرستادند به این محتوا .... اولش اعصابم خورد شد ولی خب بعدش که گفتن چطوری متوجه شدن و سوتی خودم بودِ که توی جزوم ادرس ویلاگمو با خطی خوش نوشته بودم. اعصابم آرام تر شد.
با سلام و احترام به اطلاع دوستان گرامی می رساند که جلسه انجمن تاریخ شهرستانهای استان تهران در نظر دارد به منظور ارتقاع سطح علمی دبیران جلسه ای در مورخه 23/9/1398 در اسلامشهر به ادرس خیابان امام حسن مجتبی،خیابان امام رضا،جنب پارک فدک،سالن فجر از ساعت 9 صبح تا 14 عصر برگزار کند.
مشاوره پیش از ازدواج و بعد از ازدواج
زوج درمانی
درمان هرگونه مشکلات روحی روانی
مشاوره تحصیلی 
همگی با برترین متخصصان بصورت حضوری و تلفنی 
ادرس:
شیراز.سی متری سینما سعدی.سر چهارراه ذوالانوار  .مرکز مشاوره پویش (کلینیک اقای دکتر امین الله فاضل)
ماهی جان عزیزم ، آیا خطت هنوز همون قبلیه؟ با کمال میل اطلاع میدم ....دوستانی که وبلاگ ماهی ، گاهنگار رو میخونید و جویای احوالش هستید ماهی این پیام برام گذاشته :" ادرس سابق وبم رو یکی برداشته و داره ازش سواستفاده میکنه. اگه خواننده مشترکی داریم و بهشون دسترسی داری، ممنون میشم اطلاع بدی بهشون.من فعلا هیچ وبلاگی ندارم. "
 فضایِ مجازی بستری برای نشر مطالب جعلی !! از زمانی که شبکات اجتماعی در ایران رونق پیدا کرده است. شاهد رشد روزافزونِ احادیث جعلی هستیم. احادیثی که در کتب شیعه هیچ اثری از آنان نیست. متاسفانه شیعیان بدون بررسی منبع حدیث آن را منتشر میکنند و بعد مبارزه با این احادیث جعلی نه تنها سخت میشود بلکه کار را به جایی میرساند که به یکدیگر تهمت های ناجور میزنند. چرا شیعیان احادیثی که هیچ اطلاعی از منبع و سند آن ندارند را نشر میدهند؟ این احادیث که مطابق میل
این سوال توی کامنت ها خیلی پرسیده بودین و من وظیفه دونستم اول بخاطر رفتن ناگهانیم ازتون معذرت بخوام و دوم براتون بگم چی منو وادار کرد که برم... خب ادمایی بودند که کامنت های منو توی وبم میخوندن یا پست هایی که میزاشتم و قصاوت و توهین و تهمت میزدن. اصلا حرفاشون درست نبود و فقط آرامش روانی منو بهم میزدن و هرچقدر ادرس وب تغییر میدادم هم تاثیری نداشت و نداره. بخاطر همین برای ارامش خودم اینجارو بستم مدتی تا از این تنش ها دور باشم در عوضش توی تلگرام (مث
برای رفع سوختگی سجاده فرش باید چه کارهایی انجام دهیم .یکی از مشکلاتی که ممکن است برای انواع سجاده فرش ها در حالی که در مسجد پهن هستند به وجود آیداین است که سوختگی روی سجاده فرش ایجاد شوددر این مواقع بسیاری از موارد هیات امنای مساجد کاری برای رفع سوختگی سجاده فرش انجام نمی دهنددر این نوشته می خواهیم بگوییم که رفع برخی از سوختگی های روی فرش مسجد کاری بسیار آسان استو به راحتی می توانیم این سوختگی ها را با چند شگرد خانگی رفع کنیمبا ما همراه باشی
خب در این قسمت، وبسایت ها و وبلاگ هایی که به نظرم جالب و مفید هستن رو به شما هم معرفی میکنم :)

اولین مورد، وبسایت اقای علیرضا امیرصمیمی هستش که ایشون توسعه دهنده ی دانلود منیجر پرسپولیس هستن. همونطور که میدونید دانلود منیجیر پرسپولیس یکی از بهترین دانلود منیجر های گرافیکی برای لینوکس هستش ( البته الان هم روی ویندوز و هم روی مک هم میتونید استفادش کنید). این دانلود منیجر کاملا اوپن سورس و رایگان هست و جایگزین بسیار عالی برای IDM ویندوز هستش. حت
یه دختر خسته و از دنیا بریده اومده بگه این روزا تنهادلخوشیش سروسامون دادن به کار عروسکهای بومی شهرشه
تنها چیزی که باعث شد باز به زندگی وصل بشم و به حال جون کندن ادامش بدم عروسکهای لیلی یَک و دومایَک هست 
ادرس پیج اینستا گرام لیلی هارو براتون می گذارم دلتون خواست ببینید و قصه هاشون رو بخونید
leyliak.domayak@
یه نمونه از عروسکام رو تو پست قبلی میتونید ببینید
شاخصه‌ی سبک‌مغزان سطحی‌نگر در طول تاریخ، انعطاف‌ناپذیری و بی‌استعدادی در تشخیص اهم  از مهم و برنتابیدن تغییر تکلیف است. در نگاه آنها ظاهر قرآن مطلقا محترم است، حتی اگر روزی به حکمیت صفین بیانجامد؛ خون مسلمان مطلقا حرام است، حتی اگر بر امیرالمؤمنین(ع) خروج کرده باشد؛ مناسک حج مطلقا خط قرمز است و باید به اتمام رساند، حتی اگر حسین بن علی(ع) قصد ترک مکه را کرده باشد؛ صلح با دشمن مطلقا گناهی نبخشودنی است، حتی اگر این صلح تصمیم حسن بن علی(ع) با
دزاشیب:تجریش دزاشیب رو به روی اموزش ۱پرورش منطقه یک ساختمان پزشکان ۱۷۸ طبثه ۲ واحد۵ 
با هماهنگی قبلی از طریق اینستاگرام

پیــــــروزی:پیــــروزی نبـــرد شمالـــی نبش کوجه مرتضـــوی پلاک۲ ساختمان پزشکان نصـــرت
با هماهنگی قبلی از طریق اینستاگرام 
ای دی اینستاگرام:@fereshteshadoffice
میخواستم برم ولی به یکی دو دلیل بیخیال شدم.یکیش ویستا بود و یکی دیگش شخصی.

الانم نگم دیگه خودتون بگید کی انه.

برای bts دعا کنید تو سه بخش نامزده ببره.بلینک هام برای بلک پینک دعا کنید.ادرس پیج پوران درخشندم میزارم برید فوشش بدید بیخیال bts شه.
                                                                                         پوران درخشنده.

دقت کردید اسم مراسم یادم رفت؟مراسم vmas که فرداس.
یاسممممم میانههه میدونم امروز قرار بود برات عکس ته باموی مشکی بزارمم ولی خوب کلاس بودم وایناا نشدد به جیکوک گفتمم لطف کرد وزحمت کشیدد عکسایی که میخواستی پیدا کرد تا ساعت حدود 5یا5وخرده ای میزاره تو سایتشش ادرس سایتشم اگه نداریی پایین پست (دیگه حرفی برای گفتن باقی میمونه آیا؟؟)گذاشتمم بازمم میانههه یاسممممممم
حقن الدهون انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه، حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوجه هی ع
سلام
ادرس زیر وبلاگ جدیدمه.
یه وبلاگ که توش متمرکز تر درباره یه موضوع یا گاهی تخصصی تر یا حرفه ای تر یا نمیدونم یه چیزی تر مینویسم :D
جدای از خودافشایی های اینجا اونجا بیشتر کاربردیه و به درد همه می خوره.
کسی دوست داشت میتونه اونجا رو هم دنبال کنه. از اینجا پر بار تر قراره بشه. البته نه از نظر کمیت بلکه از نظر کیفیت.
:)

http://mygrowth.blog.ir/
فعلا که پیشولیم وهستیم^^ولی اگه یهو دیدن فیل شدم اصلن نگران نشین^^بیایین تو این بلاگ اونوقت می بینین که هنوز پیشولم^^
خوب ابتدا نام این عکسو به انگلیسی می نویسین^^
و سپس یه خطه تیره بزارین-اینجوریو نام این عکسو بنویسین^^
بله می دونم نفهمیدین جریان چیه پس خودم براتون می نویسمش که راحت شین^^
pishul-chimmy.blog.ir
سلام.
شاید بخواین اموزش هک جیمیل رو یاد بگیرید
ولی مراقب باشید چون بعضی اموزش ها به جای اینکه رمز جیمیل قربانی رو به شما بده رمز جیمیل شما رو به یه هکر میده
مثلا میگن:
برای گرفتن رمز جیمیل این کد رو به ادرس gimal.bat@gmail.com بفرستید
بعدش یه سری کد چرت و پرت به جای کد مینویسن با دو بخش user و pass که میگن به جاش یوزر و پس خودتون رو بزنید
این روش هکیه که واقعا ازش استاده نکنید چون نامردیه
بایییییی
ادامه سوالات و جزوات بیشتر و کامل تر به همراه فیلم در کانال تلگرامی گذاشته میشود

میتوانید تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب کنید و به راحتی وارد کانال شوید
و یا ادرس کانال را در قسمت سرچ تلگرام کپی کرده و وارد کانال شوید
اگربا گوشی خود وارد شدید: فیلتر شکن شما روشن باشد و روی ادرس زیر کلیک کنید
http://t.me/fizik_7om
شامل : جزوه /نمونه سوال /فیلم /عکس
۱. منهتن یه مستطیله پایین نیویورک که تقسیم شده به کلی بلاک های کوچیک و کل ادرس دهی هاش و خطوطو متروش بر اساس شماره بندی عمودی و افقی بلاک ها هست...
۲. walmart سوپرمارکت زنجیره ای هست که شعبه هاش اینقدر بزرگه که گاهی گیج میشی...اما aldi کوچیکه و بخش محصولات ارگانیگ هم داره مه قیمتشون خیلی مناسبه به نسبت جاهای دیگه...
۳. لباس و این جور چیزا رو باید یا انلاین از امازون خرید و یا از burlington outlet store ها که همه جا شعبه دارن...
حقن الدهون

انتشرت فی الآونة الأخیرة الكثیر من عملیات التجمیل، لزیادة جمال الوجه،
حیثُ یستحوذ جمال الوجه والبشرة على اهتمام وتفكیر المرأة، لذلك نجد الكثیر
من النساء یلجأن إلى تطبیق العدید من الوصفات الطبیعیة للبشرة قبل التفكیر
فی اللجوء إلى عملیات تجمیل الوجه، أمّا فی حال كانت مشاكل الوجه كبیرة
ولا یمكن علاجها بالخلطات الطبیعیة یكون الحل بإجراء هذه العملیات
التجمیلیة المختلفة للوجه بناءً على طبیعة المشكلة، إنّ عملیات تجمیل الوج
✨پنل دریافت ویو نامحدود اینستاگرام✨
با هر کلیک 5000 ویو دریافت کنید
➖➖➖➖➖➖➖➖
ادرس سـایـت :
https://igsub.me/home
➖➖➖➖➖➖➖➖
#پست_ویژه
پنل [ ویو استوری ] #اینستاگرام ‍
کاملا رایگان و به صورت بی نهایت
https://mediahile.com/tools/reaction/stories
#Panel_view_story
➖➖➖
1️⃣ در کادر ایدی پیج را وارد کنید .
2️⃣ استوری خود را انتخواب کنید
3️⃣ تعداد ویو در خواستی را وارد کنید و تایید را بزنید
#تست_شده
➖➖➖➖
shahtayper@
app_mamad@
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال 
بخش تخصصی کودک آتلیه سنترال در شیراز و صدرا با بروزترین دکورهای کودک در شهر شیراز در خدمت ههمشهریان عزیز است.
خدمات اتلیه مادر و کودک آتلیه عکس و فیلم سنترال در شیراز و صدرا
از خدمات ویژه آتلیه عکس کودک سنترال در شهر صدرا و شیراز آتلیه مادر و کودک است که با ژست های بروز و زیبای بارداری در خدمت همشهریان عزیز میباشیم.
عکس کودک در فضای باز در شیراز و صدرا بدون پرداخت ورودی باغ با تخفیفات عالی به مدت محدود

بخش تخص
با سلام و احترام به اطلاع دوستان گرامی می رساند که جلسه انجمن تاریخ شهرستانهای استان تهران در نظر دارد به منظور ارتقاع سطح علمی دبیران جلسه ای در مورخه 23/9/1398 در اسلامشهر به ادرس خیابان امام حسن مجتبی،خیابان امام رضا،جنب پارک فدک،سالن فجر از ساعت 9 صبح تا 14 عصر برگزار کند.
قابل به ذکر است که سفر انجمن تاریخ در مورخه 98/10/10 به مدت چهار روز به شهر طبس برگزار خواهد شد.
کارگاه اموزشی رایگان طراحی وچاپ
مدت زمان: 1 ساعت 
ساعت و تاریخ برگزاری: اعلام خواهد شد.
ظرفیت: حدود 5نفر و محدود است.
ادرس:مشهد-محاشیه وکیل اباد بین سامانیه وهاشمیه پ204
جهت ثبت نام:
خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد
کافی است اسم وفامیل خود ونام دوره را برای ثبت نام به شماره09352935008 پیامک کنید.
ققنوس چت
از برترین و اولین روم های فارسی چت شلوغ ققنوس هست که هم اکنون جز 10 چت روم برتر ایرانی است و کاربران آنلاین فوق العاده بالایی دارد .
شاید اکثر کاربران مجازی حداقل یک بار چت در ققنوس چت شلوغ را تجربه کرده اند .

در صورت تمایل به عضویت در این روم بزرگ فارسی روی عکس بالا کلیک کنید و به جمع ققنوسی های ایران بپیوندید .
برای ورود به نسخه موبایل ققنوس چت نیز میتوانید از طریق همین لینک بالا بعد از وارد شدن به سایت روی صصفحه اصلی روی لینک ورود به

سلام و عرض ادب و احترام
اطلاعیه شورای کار آفرینی واشتغال
باسلام بزرگوار لطفا جهت معرفی نیروی انسانی مرد جهت فعالیت در رستوران به ادرس محدوده ۳کیلومتری فشم همکاری بفرمایید تا مصاحبه و مقدمات استخدام انجام شود۱-سن ۱۸ تا ۳۰ سال۲-بیمه  به همراه پایه حقوق ۱میلیون پانصدهزار تومان۳-صبحانه،ناهار،شام۴-جای خواب۵-تحصیلات در حد خواندن و نوشتن
  برگرفته از سایت اکادمی بورس جبل عاملی

← فیلتر شماره ۲ : 
کاربرد: نمایش لیست سهامی که دارای قیمت پایانی بیشتر از روز قبل و همچنین تقاضای ۵ برابری به نسبت عرضه دارند؛ یعنی آغاز یک روند صعودی.

((pf)>=1.02*(py)) && ((pc)>=(py)) && (100*(((pmax)-(pmin))/(pc))>2) && (bvol)<1000000 && (pcp)>0.5
ادرس منبع 
https://priceactionteam.com/stock-codes/
سوالات و جزوات بیشتر و کامل تر به همراه فیلم در کانال تلگرامی گذاشته میشود
میتوانید تلگرام را روی کامپیوتر خود نصب کنید و به راحتی وارد کانال شوید
و یا ادرس کانال را در قسمت سرچ تلگرام کپی کرده و وارد کانال شوید
اگربا گوشی خود وارد شدید: فیلتر شکن شما روشن باشد و روی ادرس زیر کلیک کنید
http://t.me/fizik_7om   
شامل : جزوه /نمونه سوال /فیلم /عکس
فروشگاه لوازم جانبی پاور رایانه برای ارائه بهتر خدمات به مشتریان عزیز در حال بروز رسانی میباشد
به غیر از محصولات ثبت شده در سایت محصولات دیگری هم موجود میباشد که می توانید از طریق ایدی شبکه های اجتماعی و ارسال نظر در همین بخش استعلام بگیرید
ادرس صفحه : http://powerayaneh.ir/page/accessories
همین امسال بود توی عید بود که یه وبلاگ زده بودم با ادرس yadegarii.blog.ir که توی اونم مثل این یه جور یادداشت های روزانه و تراوشات رهنیم و هر چرت و پرتی که گیرم میومد مینوشتم توش ! 
بعد چند روز یه مخاطب ناشناس دروپاقرص پیدا کرده بودم که از قضا اونم کنکوری بود و زیر همه پستام نظر میزاشت... 
الانم یه نفر دیگه اومده تو این وبلاگم .. 
د اخه لعنتی :////
چند میگیری منو به حال خودم وابگذاری ؟؟
+میدونم یه روزی میرسه که حال دلم خوب نباشه و دلم بخواد یکی نظر بزاره ولی ب
 سلام دوستان اگه میخواهید که پولدار شوید با ما همراه باشید و با کمک راهنمایی های ما گام به گام به سوی پولدار شدن نزدیک شوید . وبلاگی را به شما معرفی میکنم که در انجا کاملا توضیح داده ام که چگونه با استفاده از استخاج بیت کوین پول دار شوید . به شرطی که با ما همراه باشید و دیگران را  نیز با ما اشنا کنید .  ادرس وبلاگ در قسمت پیوند ها وجود دارد و این هم لینک استخراج بیت کوینcryptobrowser.site/9876418
بسم ا..قالب کلی پست ها اینجوریه که اول هر پست یه حدیث از ائمه مینویسم که برکت کارمون باشه ،و همینطور که پست هارو میخونیم یه چیزی هم یادگرفته باشیم
بعد از حدیث هم متن اصلی رو مینویسم 
بعد از اون همه اگه چیزی گفته بودم که نیاز به سند داشت ،لینک سند رو قرار میدم 
راستی این هم ادرس اینیستاگرام بنده هست 
نا گفته نماند که فضای اینجا قراره با اینستاگرام بنده کلی فرق بکنه
www.instagram.com/amirali.helli2.d22
فروش عمده محصولات ام دی اف ملامینه هایگلاس کابینت
تمامی ورق های فرامید - ایشیک ای جی تی موجود میباشد
ارسال بار به تهران و شهرستان
09194260919 دفتر فروش تهران 
ادرس : تهران - کیلومتر 15 جاده خاوران - شهرک صنعتی خاوران - سایت پوب فروشان
از همینجا از تک‌تک‌تون که نگرانم بودید و برام وقت گذاشتید ممنونم:")) مرسی که برام پیام‌های دلگرم کننده میفرستادید و باهام همدردی میکردید. این کلمات برای من مهمن.چون فهمیدم براتون مهمم..

پ.ن: دلم میخواد ساله جدید رو کناره‌هم باشیم.دلم میخواد اونقدر به هم نزدیک بشیم که بتونم شما رو  بخشی از خانوادم بدونم. دلم خیلی چیزا میخواد..امیدوارم بتونیم همدیگه‌رو دوست داشته باشیم و تا هرکجا که شد مراقب‌همدیگه باشیم.
پ.ن۲: کاشکی ادرس وبلاگمو دا‌شتید
حوصله ندارم اون اهنگ حبیب که میخوند 
من خسته من تنها لب ساحل قدم زنون... رو بذارم
ولی میخوام بگم چقدر دلنشین برام:////
+بعد از یک روز، بیان ناز اوردن رو گذاشت کنار و باز شد!
اینجوری بگم که هی ادرس رو زدم میگف connection safe نیست 
میخواستم بگم مرد مومن 4-5سال میومدم چرا نگفتی
++پست قبلم باید بگم واقعا نصفه شب داشتم سکته میکردم و شقیقه هام درد گرفته بود و صدای قلبمو میشنیدم
ولی امتحانم خوب بود
خب.. 
دوستان عزیزم سلام
به وبلاگ بنده خوش اومدید
برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی بهتر است که در کانال تلگرامی ما عضو شوید و مطالب ما را دنبال کنید
engilish_learner@دریافتعنوان: پروفایل کانالمون 
البته که مطالب کانالمون رو هم تعداد خیلی کم رو در اینجا هم قرار میدم
این برنامه در حال تولید بوده و خبر های خوبی برای کسایی که هی کلاسشون رو یادشون میره داریم

اپدیت شده در 6/21/2019

طبق اخرین اخبار این نرم افزار پایان سال 2019 منتشر و بر روی مارکت های ایران اپس و مایکت منتشر می شود.

امکانات اولیه که پیش بینی میشود در اولین نسخه وجود داشته باشد :
  - امکان ایجاد و ویرایش درس هایی 
  - امکان ثبت و ویرایش تاریخ امتحان

درصورتی قادر به همکاری ما دربخش اینگلیسی وبلاگ هستید ادرس ایمیل و نام خود را به همراه رمز عبور دل
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
سلام و عرض ادب و احترامم اگر قصد دارید یک شرکت خوب را برای اسباب کشی و باربری و حمل اثاثیه منزل برگزینید بهترین شرکت در این راستا به نظر بنده شرکت باربری سپند بار است که خدمات تخصصی اسباب کشی را برای شما ارائه می دهد آدرس سایت باربری سپند بار در نقشه را در زیر مشاهده کنید
 ادرس شرکت باربری سپند بار

بلوزشلوار زنانه ( بلوز شلوار زنانه) مارک براک  با سایزبندی S , M , L , XL و با جنس ویسکوز و الستان :

پخش کننده اصلی پوشاک و لباس زنانه و مردانه ترکیه فقط در بازرگانی شیک و پیک 

برای ورود به صفحه محصول و مشاهده قیمت و خرید به صورت عمده در وبسایت ما لطفا اینجا کلیک کنید.
برای ورود به صفحه محصول و مشاهده قیمت و خرید به صورت عمده در کانال تلگرام ما ( پوشاک ترکیه شیک وپیک ) لطفا اینجا کلیک کنید.
ادرس وبسایت ما : 

https://shikooopik.com

ادرس اینستاگرام ما
فرش سجاده ای ۷۰۰ شانه برای چه مکان هایی مناسب است ؟یکی از مهم ترین و بهترین کیفیت های انواع فرش سجاده ای که فروش بسیار زیادی نیز داردفرش سجاده ای ۷۰۰ شانه است .این سجاده فرش نیز مانند فرش های مسجد ۵۰۰ شانه دارای تنوع کیفیت و تراکم های متفاوتی استو با دستگاههای بافتی متفاوت بافته می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های خاصی را به سجاده فرش می بخشنداما این که خصوصیات آن به چه صورت است و هر کدام از این سجاده ها در کجاها استفاده می شوندسوالی است که مم

← فیلتر شماره ۳ : 
کاربرد: نمایش لیست سهامی که در فاز استراحت بوده – بزودی صعودی میشوند و موقعیت مناسبی برای نوسان گیری به شمار میروند – قیمت پایانی این سهم ها ۲+ بوده و قیمت فعلی آنان اختلافی بیش از ۲% با قیمت پایانی دار

((pc)-(pl))/(pc) > .02 && (pcp)>2 && (tno)>10 && (pl)!=(tmin)

ادرس منبع 
قیمت تمامی محصولات انتی ویروس مثل قیمت موبایل سکوریتی قیمت اینترنت سکوریتی قیمت نود32 
در فروشگاه قابل مشاهده است و میتوانید از قیمت ان باخبر شوید 
محصولات ما با تخفیف 20 درصدی به فروش میرسد 
قیمت محصولات نود32 با تخفیف زیاد در ادرس زیر 
http://shop313.ir
موبایل و پرینتر هیمن

انجام کلیه خدمات نرم افزار و تعمیرات موبایل و کامپیوتر
نرم افزار .ریجیستر . فلاش و غیره
فروش کلیه وسایل جانبی موبایل قاب ،ضد خش،  وغیره

شارژ و تعمیر انواع پرینتر و کاتریج 

شماره های تماس
09148389929
09149471625
ادرس مهاباد خیابان جمهوری اسلامی جنب بانک تجارت پاساژ دکتر ابریشمی

موبایل سامان

مبل استیل 

مبلمان قراگوزلو مجموعه ای از بهترین مبلمان وسرویس خواب ها است که تولیدی از بهترین وسایل ساخته شده است در طرح ها و تنوع های زیاد میباشد 

تولیدی قراگوزلو باانواع سرویس خواب و مبلمان استیل و کلاسیک و راحتی اماده ی همکاری با نمایشگاه دار ها می باشد 
تولید صفر تا صد از تولیدی می باشد وقیمت ها مناسب برای نمایشگاه ها می باشد 
برای خرید حضوری با شماره های زیر تماس بگیرید  

09197622418         09391352644       قراگوزلو   

ادرس تهران شهرک
شادی چندوقت پیش نوشته بود
اینروزا توی گروه خانوادگیشون پیام بهداشتی میذاشته
اخرش داییش میاد میگه بزنین فلان شبکه داره سوپ ضد کرونا یاد میده
بنده اون روز کلی خندیدم حالا فهمیدم خاله های خودمم زیاد بهتر از این نیستن
پریشب بلند شدن رفتن کافی شاپ!!!!(البته نمیدونم تو این اوضاع باز هستن یانه)در هرحال از من فقط ادرس خواست
میخواستم اون لحظه نه تنها کله خودم بلکه کله تحصیل کرده اونا رو هم بکوبم به دیوار
حل مسعله اول اویلر با پایتون:
در این قسمت مسعله اول اویلر رو با پایتون حل کردیم....
برای دیدن این اموزش در اپارات و ادرس : http://aparat.com/mrtrojan و درون دسته برنامه نویسی می توانید این ویدیو را ببینید...
لینک ویدیو:https://www.aparat.com/v/yKhYb
در قسمت نظرات حتما نظر خود را بیان کنید ....
آدرس منازل در آمریکا : نیویورک - خیابان 45 - شماره 120- منزل دیوید هاوارد.

آدرس منازل در ایران : تهران - بزرگراه آیت الله صدر عاملی - خیابان حر ابن یزید ریاحی نرسیده به فلکه انصارالمجاهدین انقلاب اسلامیروبروی موسسه مالی و اعتباری عسکریهجنب مسجد و حسینیه بلال حبشیکوچه شهید صیف الدین خواجه انصاریجنب سوپر مارکت ستاره گستران برادران جعفری به جز گرجعلی بن بست هشتم - پلاک ۱۲.۵ + ۱ - طبقه چهارم جنوبی منزل حاج کمال الدین عین آبادی مستوفی زادگان ار
امروز قصد داریم تا در مورد یکی از معتبرترین سایت های پوکر به صورت آنلاین یعنی ویلون کازینو صحبت نماییم. ویلیون پوکر که از قدیمی ترین و معتبرترین سایتهای پوکر به صورت آنلاین می باشد که علاقه مندان بسیاری را توانسته با توجه به اعتبار خود  جلب نماید.
یکی از معتبرترین معیار های هر سایت آنلاین اعتبار آن می باشد امروزه اعتبار هر سایت را بر مبنای مختلفی بررسی می نماید یکی از این مبنا ها سرعت درگاه‌های ریالی می باشد در ابتدا سایت های معتبر (ثبت نام
کارگاه رایگان اموزشی بازی سازی
مدت زمان: 1 ساعت 
ساعت و تاریخ برگزاری: اعلام خواهد شد.
ظرفیت: حدود 10 نفر و محدود است.
ادرس:مشهد-حاشیه وکیل اباد بین سامانیه وهاشمیه پ204
خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار برای شما و ما ندارد
جهت ثبت نام:
کافی است اسم وفامیل خود ونام دوره را برای ثبت نام به شماره09352935008 پیامک کنید.
ایردراپ MPCX Airdrop
پاداش: 100 XDMX  به ارزش 5دلار 

لینک ربات:
https://t.me/XDMCBot?start=899305675
مراحل ثبت نام :
ربات را استارت بزنید و تست انسانشناسی را پاس کنید
عضویت در گروه تلگرامی
فالو توییتر(اختیاری)
فالو فیس بوک (اختیاری)
فالو (subcribe) یوتیوب(اختیاری)
وارد کردن ادرس اتریومی erc20
این ایردراپ ارزشمند را از دست ندهید
یکی دیگه از مسائلی که ناشی از عدم بلوغ من بود
این بود که (هرکسی که هم که مثل من هست، به نظرم باید روی بلوغش کار کنه)
تو جلوی فعالیت بقیه رو بگیری.
یعنی: وبلاگ من رو نخون!
یعنی چی؟!
طرف دوست داره بخونه.
وقتی یه چیزی رو توی وبلاگ مینویسی یعنی ممکنه بخونن.
ولی خب منو بیشتر این میسوزوند که چرا یه نفر باید اصرار کنه که ادرس وبلاگ من رو بگیره
و بعد بگه نمیخونمش نه.
و بعد بخونه یواشکی؟

ولی اینها علامت عدم بلوغه.

اینکه ادم از بقیه انتظارات داشته باشه کل

← فیلتر شماره ۴: 
کاربرد: نمایش لیست سهام کم ریسک و منطقی برای خرید میان مدت.

((bvol)<400000 || (x<45000000 && (bvol)!=1))&& ((tno)>20) && ((tvol)>20000) && ((pe)>0 && (pe)<7) ادرس منبع 

فروش باتری شیراز

خدمات فروشگاه باطری ارزومند در شیراز :
فروش باطری شیراز ، فروش باطری در شیراز ، امداد باطری شبانه روزی ، انواع باطری های ایرانی و خارجی با گارانتی ، باطری امداد ، صبا باطری ، نیروگستران خراسان ، اوربیتال ، شارک ، هگزا ، خدمات تعویض باطری در محل
دارای مجوز رسمی از اتحادیه باطری فروشتحت نظارت امداد خودرو کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴ادرس امیرکبیر پل امام حسن مجتبی
ققنوس چت
چت روم ققنوس از چت روم های قدیمی ایران با فعالیت بیشتر از ده سال میباشد
این چت روم اکنون با ادرس های متعدد قابل دسترسی است
برای ورود به چت روم ققنوس روی تصویر زیر کلیک کنید

ققنوس گپ , روم ققنوس , چتروم ققنوس , شما چت , چت روم شما , ققنوس چت اصلی , ققنوس چت شلوغ , ققنوس قدیمی , سایت ققنوس , وبلاگ ققنوس , حیران چت
چت|ققنوس
چت روم|ققنوس
چتروم|ققنوس
روم|ققنوس
گپ|ققنوس
برای خرید لایسنس های موبایل سکوریتی برای انتی ویروس موبایل ESET 
شما میتوانید به ادرس فروشگاه زیر مراجعه کنید و لایسنس را بخرین و یک سال بروز کنید برنامه خود را
بهترین انتی ویروس موبایل در زمینه امنیت گوشی خود eset است که 
شما میتوانید به فروشگاه ما مراجعه کنید و دانلود کنید 
هـــــــک سکــــه هـــای تلـــه ممبر .با ایـــــن روش ۹۹۹۹۹۹۹سکه بگیــــرید و افراد به کانال یا گروه خود اضافه کنید این امـــــــــوزش به صورت ویدیو طراحــــــــــی شــــده اســــت و شما میتوانید ایــــــن ویدیو را از کانال تلگرامـــــــی ما دانلود کنیــــــــــد . 
جهــت دانلــــــود ویدیو به ادرس زیر مراجعه فرمایید.
T.me/sultanhackTM
به نام خدا 
زکوة العلم نشره امام علی (ع)

زکات دانش،نشر آن است.

سکته مغزی در مردان بیشتر اتفاق می افته یا در خانم ها ؟
جواب این سوال و کلی مطلب مفید و خواندنی که از علم بدن نمی دونید
در کانال گیاهان داروئی در پیام رسان سروش و ایتا اومده
مطالب کانال  زیر نظر عضو هیئت علمی و معاون پژوهشی یکی از معروف ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور ارائه می شه که با دانستن اون کاملا شگفت زده خواهید شد .

****حتما در این دو تا کانال عضو بشید .
$$$$ادرس کانال
به اطلاع کلیه مشتریان و کاربران عزیز میرساند که دفتر تعمیرات و کارگاه تعمیرات به یک مکان منقل شده است در صورت ارسال برد از این پس ادرس زیر را وارد کنید.

سبزوار میدان انقلاب بلوار 17 شهریور ابتدای بلوار کنار تاکسی تلفنی همسفر و خانه فرهنگ و قران
یا میدان بیضی به سمت میدان مادر ابتدای بلوار (بلوار 17شهریور) پ7
 صادرات سیمان ایران به چین به‌زودی آغاز می‌شود که بر رشد نمادهای سیمانی در بورس تاثیر گذار خواهد
 شنیده‌ها حاکی است که صادرات سیمان ایران به چین بزودی آغاز می‌شود. /اخبارمعدن
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شوید
khabaresobgahi@
فایل فلش گوشی چینی samsung j7+ plus اندروید 7.1.1 با cpu mt6580 با مشخصه پریلودر preloader_aeon6580_weg_l_l9
فایل فلش فارسی گوشی samsung J7+ plus با cpu mt6580 و اندروید 7.1.1 حل مشکل روی آرم حل مشکل ویروسی بودن دستگاه حل مشکل وایفای و بلوتوث و اثر انگشت حاوی فایل cache و userdata حجم فایل دانلودی 521 مگابایت فایل خریداری شده فایل کم حجمی است که حاوی ادرس فایل اصلی می باشد. بعد از خرید این فایل از ادرس موجود در فایل استفاده نموده و فایل اصلی را دانلود نمایید مشخصات کامل این فایل: Brand     : Sams
خب مثل هر وبلاگ دیگه ای پست اول مربوط به معرفیه 
من ریحانه باقری ام واین وبلاگ منه.. ۱۶ سالمه ساکن  اصفهان هستم . بسیار عاشق او و ریاضیات نوشتن نقد بحث ایده های جدید کتاب و فیلم واهنگ قدم زدن با سرعت نور ویک عالمه فن دوم و از همه مهم تر جهان اطرافم هستم. میخوام چیزای تازه یاد بگیرم زکات علمم رو بدم خوب زندگی کنم و از لحظه لحظه اش لذت ببرم. ولی با تمام این حرف ها وی هنوز یک ناشناخته بزرگ است 
خلاصه اینم یه اشنایی مختصر با من بود امیدوارم بیشتر اشن
برای خرید لایسنس های تمامی ورژن نود32 و اسمارت سکوریتی اصلی در ادرس زیر مراجعه کنید 
پس از تکمیل مشخصات لایسنس را خریداری کنید و دریافت کنید به صورت انلاین 
ورژن 12 و 11 نود32 و اسمارت سکوریتی 
را در فروشگاه زیر خریداری کنید 
با امنیت و تضمین اصلی بود 
فروشگاه زیر 
به نظر شما فرش های سجاده ای با بهترین کیفیت دارای چه ویژگی هایی از نظر شانه و تراکم و نوع بافت می باشند؟در خرید فرش های مسجد خوب و با کیفیت باید به چه نکاتی توجه کرد؟تولید انواع سجاده فرش برای مساجد چندین سالی است که توسط برخی شرکت هایی که به سجاده باف مشهورند مرسوم شده استطوری که امروزه بالغ بر ۵۰ شرکت سجاده فرش در شهر فرش ماشینی کاشان و آران وبیدگل وجود داردکه هر کدام از آن ها به تولید بهترین نوع از فرش های مسجد محرابی و تشریفاتی مشغول اندام
به نظر شما فرش های سجاده ای با بهترین کیفیت دارای چه ویژگی هایی از نظر شانه و تراکم و نوع بافت می باشند؟در خرید فرش های مسجد خوب و با کیفیت باید به چه نکاتی توجه کرد؟تولید انواع سجاده فرش برای مساجد چندین سالی است که توسط برخی شرکت هایی که به سجاده باف مشهورند مرسوم شده استطوری که امروزه بالغ بر ۵۰ شرکت سجاده فرش در شهر فرش ماشینی کاشان و آران وبیدگل وجود داردکه هر کدام از آن ها به تولید بهترین نوع از فرش های مسجد محرابی و تشریفاتی مشغول اندام
خب در این قسمت، وبسایت ها و وبلاگ هایی که به نظرم جالب و مفید هستن رو به شما هم معرفی میکنم :)

اولین مورد وبسایت اقای علیرضا امیرصمیمی هستش که ایشون توسعه دهنده ی دانلود منیجر پرسپولیس هستن. همونطور که میدونید دانلود منیجیر پرسپولیس یکی از بهترین دانلود منیجر های گرافیکی برای لینوکس هستش ( البته الان هم روی ویندوز و هم روی مک هم میتونید استفادش کنید). این دانلود منیجر کاملا اوپن سورس و رایگان هست و جایگزین بسیار عالی برای IDM ویندوز هستش. حتم
قتل یک روحانی توی روز روشن توسط یه آدم دیگه کلی سوال تو ذهنم ایجاد کرد که حتما فرد انگیزه های شخصی داشته اما امروز دیدم قاتل خیلی شیک و مجلسی قتل رو گردن گرفته و دنبال باقی کیساشه .... نمیتونم قاتل رو قضاوت کنم که چطور بوده و کجا بزرگ شده و چرا این کار رو کرده و چه عواملی اون رو به این جنایت کشوندن ... اما دو چیز برام جالب بود اول خال کوبی های بدنش من رو یاد یک شهید انداخت که چند شب پیش باهاش آشنا شدم که ایشونم یک خالکوبی داشت، شهید مجید بربری ... ولی
میشا: شقایق بیا بخواب دیگه عین جنازه رو مبل ولویی!خنده ای کردم و رفتم لباسم رو عوض کردم و رفتم تو رخت خواب و خزیدم زیر پتو....پتوم سرد شده بود و منم عشق میکردم.......دوباره رفتم تو فکر.....اون موقع داشتم فکر میکردم چطوری به مامانم بگم که ناراحت نشه و دعوام نکنه ......پاشدم رفتم سر یخچال و به نتیجه ای نرسیدم و در یخچال رو بستم! مادرم همیشه میگفت:مامان: این یخچاله یا کاروانسرا؟!خب راست هم میگفت. دوباره نشستم رو مبل و غرق در افکارم بودم که یکی دو دستی شونه ا
فایل فلش گوشی چینی samsung j7 emerge با اندروید 5.1 با cpu mt6580 با مشخصه پریلودر preloader_hct6580_weg_a_l
فایل فلش فارسی گوشی samsung J7 Emerge با cpu mt6580 و اندروید 5.1 حل مشکل روی آرم حل مشکل ویروسی بودن دستگاه حل مشکل وایفای و بلوتوث و اثر انگشت حاوی فایل cache و userdata حجم فایل دانلودی 628 مگابایت فایل خریداری شده فایل کم حجمی است که حاوی ادرس فایل اصلی می باشد. بعد از خرید این فایل از ادرس موجود در فایل استفاده نموده و فایل اصلی را دانلود نمایید مشخصات کامل این فایل: Brand     : And
خودمم باورم نمیشه منی که کلی دوتاچهارتا میکنم برا خرج کردن توی این روزای سخت که به مامانم و خودم فشار نیاد ولی حالا همون کتابی رو که خودم درحال خوندنشـم برا تولد یه دوست که اصلا ندیدمش سفارش دادم و نمیدونم قدمت این دوستی تا چن ساعت یا چند روز و چند هفته و یا ماه و یا سال بکشـه ! جالبه مگه نه ؟! اونم توی شکه و هنوز میگه مشکوک میزنی :)) آخه من شماره و ادرس و کد پستیشو گرفتم و گفتم نان روز برات از نونایی که دلت میخواست و من میخوردم میاره توی یه تاریخ م

← فیلتر شماره ۵: 
کاربرد: نمایش لیست سهامی که آخرین قیمت معامله جاری بیشتر از ۱+% و قیمت پایانی کمتر از ۱-% دارند. ( نتیجه : احتمال آغاز روند صعودی )
(plp)>1 && (pcp)<-1  ادرس منبع 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها